Dlaczego warto?

Dlaczego warto?

Poradnia Fit Dietetyk Wrocław to miejsce, gdzie znajdziesz kompleksową opiekę. Poradnictwo dietetyczne prowadzone jest przez wykwalifikowanego dietetyka, wykładowce kursów i szkoleń, psychodietetyka i instruktora fitness mgr Paulinę Limanowską.

Znajdziesz tu profesjonalną pomoc opartą zarówno na najnowszych doniesieniach naukowych, najnowszych trendach w dietetyce jak i praktycznych doświadczeniach.

Jednocześnie regularne uczestnictwo w wielu różnego typu kursach, szkoleniach i konferencjach sprawia, że wiedza przekazywana przez dietetyka mgr Paulinę Limanowską w poradniach Fit Dietetyk we Wrocławiu jest zawsze aktualna i zweryfikowana w praktyce.

Wszystkie przygotowywane programy dietetyczne w poradni Fit Dietetyk Wrocław są indywidualnie opracowane pod upodobania, aktywność fizyczną, możliwości czasowe, problemy zdrowotne i oczekiwania klienta.

Przy projektowaniu diety przez dietetyka pod uwagę branych jest szereg rozmaitych czynników, takich jak: stan zdrowia, budowa ciała, poziom aktywności fizycznej, ewentualne cele treningowe, wyniki badań laboratoryjnych, upodobania smakowe, zdolności kulinarne, nietolerancje pokarmowe itp.

Każdy z programu dietetycznego przygotowany w poradni Fit Dietetyk Wrocław jest starannie przemyślany przez specjalistę. Żadnemu klientowi nie zostanie wydany uniwersalny szablonowy jadłospis na poczekaniu w trakcie pierwszej wizyty.

Mgr Paulina Limanowska jako szkoleniowiec z zakresu dietetyki sportowej i klinicznej regularnie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach, kursach czy konferencjach. Wszystko po to, aby przekazywana wiedza była aktualna a terapia skuteczna. Jako autor licznych publikacji naukowych w zakresie żywienia na bieżąco stara się uzupełniać wiedzę o najnowsze doniesienia.

Współpracujemy z lekarzami, specjalistami innych dziedzin medycyny oraz sportu, którzy na co dzień pomagają nam rozwiązywać bardziej złożone problemy.

Dzięki specjalnym rozwiązaniom informatycznym, wszyscy dietetycy naszej sieci posiadają na co dzień ze sobą stały kontakt. Wspólnie tworzymy jeden zespół, korzystamy z wymiany doświadczeń zawodowych i służymy siebie wzajemnie cennymi radami.

Prowadzimy również profesjonalne doradztwo w zakresie doboru aktywności fizycznej oraz ewentualnych technik wspomagania suplementacyjnego w treningu sportowym

Oferowane w poradni we Wrocławiu programy dietetyczne są opracowane nie tylko na najwyższym poziomie merytorycznym, ale także charakteryzują się doskonałą jakością wydania.

Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe
POKAŻ